העמותה מסייעת למתמודדים עם מוגבלות נפשית ומפתחת שירותי שיקום חדשניים ופורצי דרך המבוססים על התאמה אישית ועל ערכי גישת החלמה המאפשרים לאדם לחיות חיים מלאים ובעלי משמעות. אנוש פועלת לקידום זכויותיהם של אנשים המתמודדים עם מוגבלות נפשית ושל בני משפחותיהם באמצעות פעולות סנגור, שינוי מדיניות וקידום חקיקה. זכאים לקבל את שירותי העמותה בעלי "סל שיקום".

שירותי דיור:

דיור השיקומי בקהילה הינו שירות מקיף, אשר מטרתו לסייע לאדם המתמודד עם נכות נפשית להגיע לתפקוד מיטבי בקהילה. השירות מיועד לסייע למתמודד להוביל את חייו ולנהל אותם תוך עצמאות מרבית, להנות מאיכות חיים ולחוש מימוש עצמי, תוך דגש על העצמה אישית, על שילוב קהילתי ועל פיתוח ושימוש במערכות תמיכה טבעיות. 

אנוש
טלפון: 054-7110362 / 054-7172724

שירותי פנאי וחברה:

הפעילות החברתית מבוססת על המרכז החברתי הפועל בסניף בשעות אחרי הצהריים. בימים ב', ד' ו – ה' פועל מרכז חברתי כלל. המטרה של המרכז הינו להעשיר את חיי הפנאי של המתמודדים, עזרה בפיתוח קשרים והרחבת המעגל החברתי ושימת דגש על רכישת מיומנויות חברתיות. הפעילות כוללת מגוון של חוגים וסדנאות, בניהם חשיבה חיובית, חוג שירה בציבור, ימי הולדת לפעילויות חוץ )בתי קפה/סרטים/טיולים(ועוד. מעבר לכל זה, משתתפי המרכז החברתי נהנים מהזכות לצאת לנופש בארץ ובחו"ל.

לינוי
טלפון: 054-7172201
שעות פעילות: פעילות המרכז הכללי מתקיימת בימים: ב', ד' ו-ה'. בימים א' ו-ג' פועל מרכז חברתי לגברים חרדים בעלי סל שיקום

בני
טלפון: 053-2347906

תעסוקה נתמכת:

שירות של שילוב אנשים במקומות עבודה בשוק החופשי. שילוב זה נעשה בליווי צמוד ומתמשך של רכזת התעסוקה הנתמכת. מועמדים מתאימים מופנים לראיון עבודה לאחר תהליך אבחון ואיתור יכולות וכישורים. מושם דגש על התאמתם למשרה מוצעת על פי פרופיל עובד ודרישות התפקיד. הליווי ממשיך גם לאחר קליטתם בעבודה בהדרכה והכוונה. ניתן סיוע גם למעסיק.

תעסוקה נתמכת - אנוש
טלפון: 054-2107750 / 054-9299742


לאתר אנוש

אנוש
כתובת: רח' טשרניחובסקי 2 ,רחובות
טלפון: 054-9299790
דוא"ל: [email protected]