מועדון ומרכז חדשות ברחובותמטרת מועדון החדשנות העירוני Innovision היא לחזק את האקוסיסטם של העיר רחובות, שנודע כמוביל בישראל הודות לשילוב המנצח של מוסדות האקדמיה המובילים והנחשבים בעולם: מכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, חברות טכנולוגיות מובילות הממוקמות בפארק המדע ע"ש יצחק רבין לצד המרכז הרפואי קפלן ומכללת פרס. העיר רחובות והעומדים בראשה רואים בחדשנות מנוף משמעותי לקידום אזורי התעסוקה העירוניים, ההון האנושי והבטחת השגשוג הכלכלי העירוני המהווה אבן יסוד וחלק מהמארג הכלכלי של המשק הישראלי. 
במסגרת פעילות המועדון מתקיים דיאלוג מתמיד בין חברות ההיי טק והטכנולוגיה בעיר לבין עיריית רחובות, וכן מתקיימים אירועי תוכן בתחומי חדשנות: כנסים, האקתונים ועוד.

מיזם שומעים 6:6

מרתון הרצאות בתחומי חדשנות שונים. נפגשים בכל 6 לחודש, לשמוע 6 הרצאות, כל הרצאה במשך 6 דקות ו 6 שניות. מרצים מהשורה הראשונה מתראיינים ומציגים את הנושאים הכי מרתקים שנמצאים על סדר היום.

אירועים

המועדון עמל על הפקת אירועי תוכן רב גילים, מלאי השראה במגוון רחב ואקלקטי של תחומים.
אנו מזמינים אתכם להצטרף לאירועים הקרובים המתעדכנים מפעם לפעם.

לעמוד הפייסבוק של מועדון החדשנות העירוני

פודקאסט - INNOVISION

חלוציות- זה שם המשחק. הפודקאסט "Innovision" מביא אל אוזניכם את מיטב המוחות, בנושאים חדשניים ואקטואליים.
 להאזנה לפודקאסט INNOVISION

 אקסלרטור לעסקים

מנהלת העסקים והיזמות העירונית בשיתוף מועדון החדשנות העירוני, היו הראשונים לזהות את אתגרי הקורונה עבור עסקים קטנים ובינוניים.

לאור אתגרי השעה, הרימו את הכפפה והפעילו, לראשונה בארץ, אקסלרטור לעסקים קטנים ובינוניים במסגרתו זכו העסקים לקבלת כלים אשר מייצרים מנועי צמיחה בעולם החדש. לחצו כאן לצפייה בסרטון המסכם של הפרויקט>>

עמוד הפייסבוק שלנו

בקבוצת הפייסבוק של המועדון תוכלו למצוא תוכן איכותי המותאם במיוחד לחברי קהילת החדשנות וגם נטוורקינג, עדכון על אירועים, חדשות וסביבה מקדמת יזמות וחדשנות,

להצטרפות 

לשאר הסרטונים             

יזמות חדשנות ויזמות
עדי מוטולה- ספיר
טלפון: 08-9480100
תפקיד: סמנכ"ל פיתוח עסקי וראש מנהלת עסקים ויזמות
דוא"ל: [email protected]