רשת חוויות רחובות רואה חשיבות עליונה במתן שירותי תרבות ופנאי בקהילה למגוון רחב של אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. לוח התוכניות והחוגים מתעדכן לאורך השנה על פי ביקוש.

  • ילדים: ספורט טיפולי, כלבנות טיפולית ותוכנית חוגים נוספת ומשתנה ומותאמת בהתאם לביקוש.
  • נוער: צהרון זמן אמיתי לגילאי 21-12, מועדון חברתי "רעים"- 4 קבוצות חברתיות למשתתפים על הספקטרום לגילאים 50-10 , כלבנות טיפולית, חוג ג'ודו משולב לנוער עם וללא צרכים מיוחדים. אומנויות
  • למבוגרים: קבוצת תיאטרון משולבת, להקת רוח חדשה, להקת יד ביד.

הרצאות: הרצאות וכנסים בנושאים שונים: זכויות, דיור ועוד.
מנדלה: פנאי נגיש - תכנית השתלבות של אנשים עם מגבלה בפעילויות פנאי במתנ"ס,תוכניות מעגלים לכלל הגילאים: מועדוני פנאי שונים לבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ולקויות נוספות.
קייטנות קיץ: מותאמות לאוכלוסיות שונות בחודשי הקיץ.

בריכה הידרותרפית: שילוב של בריאות, טיפול, למידה והנאה. אפשרות לקבלת טיפולים והתעמלות בריאותית אישיים, קבוצתיים רפואיים וחווייתיים מותאמים, לכל הגילאים עם צוות מטפלים הידרותרפיסטים ופיזיותרפיסטים בעלי ניסיון רב, עם תחומי התמחות ממוקדים. הבריכה נותנת מענה למטופלים מקופות החולים השונות וללקוחות פרטיים.

בריכה הידרותרפית
טלפון: 08-9310715/6

עמיתים: עמיתים היא תכנית בפריסה ארצית, המשותפת לחברה למתנ"סים ומשרד הבריאות. מטרתה שיקום, החלמה וקידום השתלבותם בקהילה של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית, זכאי סל שיקום. התוכנית כוללת לווי מקצועי, מלגה, סיוע והכוונה בתהליך ההשתלבות בפעילויות פנאי וחברה בקהילה. עמיתים לנוער: שיקום, החלמה וקידום השתלבות בקהילה של צעירים המתמודדים עם מגבלה נפשית. התוכנית מיועדת לצעירים בגילאי 12-18 שחוו משבר נפשי או שמתמודדים עם קושי נפשי.

עמיתים
טלפון: 08-9310706
דוא"ל: [email protected]