רחובות. עיר המדע והתרבות
Skip Navigation Linksדף הבית

כותרת

תאריך תפוגה

תאריך עדכון

שיוך

תיאור

תמונה

קישור

עדיפות מבזק

מיקום

מדיה עשיר

קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

"אחוזת הנשיא", המרכז לחיים בריאים, של כללית נחנך בהשתתפות סגן ומ"מ ראש העיר רחובות בן ציון שרעבי


טקס חנוכת המרפאה
תאריך עדכון: 16/05/2012 00:00

טקס חנוכת מרפאה נערך בשבוע שעבר במרכז חיים בריאים של כללית בשכונת אחוזת הנשיא ברחובות. את האירוע כיבד בנוכחותו  סגן ומ"מ ראש העיר בנצי שרעבי אשר בירך ואמר : "אני מקווה כי מרכז מרשים וייחודי זה יועתק לאזורים נוספים בעיר. אני מאחל לצוות במרכז הצלחה רבה בעשייתם הברוכה למען הבריאות ואיכות החיים של התושבים." ד"ר עדה בן ששון, מנהלת מחוז מרכז של הכללית ציינה כי "ייחודו של המרכז הוא שילוב בין מרפאה לבית סדנאות. כך לקוחותינו נהנים משירותי בריאות הוליסטיים, המתמקדים לא רק בטיפול הרפואי אלא גם בשדרוג איכות החיים ובקידום אורח חיים בריא". עוד נכח בטקס דוד אשכנזי, ראש הלשכה של ראש העיר וכן גלית ללזרי מזכירת ראש העיר.

'מרכז חיים בריאים' של כללית בשכונת אחוזת הנשיא ברחובות כולל שני עולמות: בית סדנאות ייחודי, המציע מגוון רחב של סדנאות בריאות ופנאי לכל המשפחה בהנחייתם של יועצים ומנחים מקצועיים, וגם מרפאה במסגרתה ניתנים שירותי רפואה איכותיים: רפואת משפחה, ילדים, נשים, בדיקות מעבדה, שירות אחיות, שירותי משרד ועוד. זוהי המרפאה הראשונה שנפתחת בשכונה.
כאמור, במרכז חיים בריאים פועל בית סדנאות המציע לכל בני המשפחה סדנאות ופעילויות שמטרתן קידום אורח חיים בריא. למשל, נשים בתקופת ההיריון יוכלו לקחת חלק בסדנאות התעמלות, הכנה ללידה, הכנה לקראת הנקה ועוד., לאחר הלידה יוכלו הנשים להמשיך בפעילות בסדנאות עיסוי תינוקות, ליווי התפתחותי, הורות בריאה ועוד. גם לילדים יש סדנאות ייעודיות, וביניהן: קבוצות פעילות גופנית, שעת סיפור, הכנה לכיתה א'... זאת ועוד בית הסדנאות מציע גם מגוון רחב מאוד של סדנאות לשיפור הכושר ואיכות החיים כגון פילאטיס, התעמלות בריאותית ועוד.
מטרת הפעילויות הינה ללוות את הלקוחות בכל שלבי החיים ובהתאם לצרכים בכל שלב, ולהעניק להם ערך מוסף של איכות חיים וקידום בריאות.

תושבים ואורחים יקרים, אני מודה לכם על האמון שנתתם בי, ואמשיך בעשייה למענכם, בחיזוק הגאווה המקומית ובמימוש חזונה של עיר
הצטרפות לניוזלטר
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר כי הצטרפותי מאשרת את הסכמתי לקבלת פרסומים
לחץ להצטרפות
facebook

סרטונים
 
rehovotTVעל העיר

יחידות העירייה