רחובות. עיר המדע והתרבות
Skip Navigation Linksדף הבית

כותרת

תאריך תפוגה

תאריך עדכון

שיוך

תיאור

תמונה

קישור

עדיפות מבזק

מיקום

מדיה עשיר

קבצים מצורפים
נוצר בתאריך על-ידי
שונה לאחרונה ב- על-ידי

רחובות: פסטיבל סוף הקיץ


פסטיבל סוף הקיץ
תאריך עדכון: 08/08/2012 00:00

אולפן שקוף עם אביהו שבת, מאור אדרי, הראל מויאל, נאור אורמיה * מסיבת סוף קיץ לנוער עם איזי וסקאזי *פסטיבל ילדים עם דמיות מצויירות * "מופע מהסרטים" במסגרת "שרים לך רחובות"
20 – 23 באוגוסט, גן המייסדים ברחובות
(7 באוגוסט, 2012)
עיריית רחובות, באמצעות החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש בע"מ, פתחה את הקיץ בפסטיבלים ארציים, ערבי שירה וזמר, אירועים בשכונות העיר ופעילויות לנוער, ומסיימת את הקיץ בפסטיבל קיץ ייחודי, שיתקיים בגן המייסדים ברחובות, ללא תשלום לרווחת תושבי העיר.
ראש העיר, רחמים מלול: "פתחנו את הקיץ בפסטיבלים ארציים, ערבי שירה וזמר, אירועים בשכונות העיר ופעילות לנוער. כעת אנו מזמינים אתכם למסיבות סוף הקיץ של רחובות ובעלון מידע זה תוכלו לבחור לכם את הפעילות המתאימה. מחשבה והשקעה רבה הוקדשו ביצירת אירועי תרבות איכותיים עבורכם ואשמח לראותכם נהנים מימי הקיץ האחרונים, רגע לפני שפותחים את שנת הלימודים וחוזרים לשגרה".

פסטיבל סוף הקיץ יכלול את האולפן השקוף - עם האמנים אביהו שבת, מאור אדרי, הראל מויאל, נאור אורמיה. אירוע חוויתי לכל המשפחה הכולל מסיבה משודרת, בשילוב יום שידורים מיוחד של רדיו דרום ופעילויות לילדים. במהלך התכניות יערכו ראיונות עם תושבים ונכבדי העיר. בנוסף יתקיימו פעילויות לילדים- מתנפחי ענק, פינות יצירה, פינת "נופש פעיל", תחנות משחק, ג'גלינג, קליעה למטרה, בובות ענק, צילומי מגנטים, ועוד. יום שני, 20.8.12, בין השעות 18:00 – 23:00.
מסיבת סוף קיץ לנוער - עם "להקת הקב"ל", הזמר איזי, D.J  סקאזי ומסיבת אוזניות, בשיתוף מועצת הנוער העירונית. יום שלישי, 21.8.12, בין השעות 20:30 -24:00.
פסטיבל ילדים ענק - עם הדמויות האהובות על הילדים, מהטלוויזיה והקולנוע –"אלמו",  "הפאוור רינג'רס", "סופרמן", "דובוני איכפת לי", "באגס באני" "תום וג'רי", ועוד. הפנינג ענק, מופעים, משחקים וסדנאות יצירה. יום רביעי, 22.8.12, בין השעות 17:00 –  21:00.
"שרים לך רחובות" - בגן המייסדים - עם אילנה כץ, "מופע מהסרטים" של שירים הגדולים מהקולנוע הישראלי, בהשתתפות ראובן ארז  ושירה גולן, להקת המחול הדרי רחובות, תזמורות וחבורות זמר. יום חמישי, 23.8.12, בין השעות 20:30 – 23:00.  מופע נעילה ברחבת העיריה.
סיום סדרת "שרים לך רחובות" ברחבת העיריה (רחוב ביל"ו 2, קניון רחובות)– מחווה לעופרה חזה, עם שירה גולן ובועז שרעבי, "שירים מתוך הנשמה". יום חמישי, 30.8.12, בין השעות 20:30 – 23:00.

 

 לקובץ האירועים המלא

 

תושבים ואורחים יקרים, אני מודה לכם על האמון שנתתם בי, ואמשיך בעשייה למענכם, בחיזוק הגאווה המקומית ובמימוש חזונה של עיר
הצטרפות לניוזלטר
שם פרטי:
שם משפחה:
דואל:
  אני מצהיר כי הצטרפותי מאשרת את הסכמתי לקבלת פרסומים
לחץ להצטרפות
facebook

סרטונים
 
rehovotTVעל העיר

יחידות העירייה