דלג לתוכן העמוד דלג לתפריט נגישות

מכללת אורט

מכללת אורט רחובות קיימת כמעט שלושה עשורים, המכללה נותנת שרות למגוון רחב של אוכלוסיות. עיקר פעילותה הוא בתחום הטכנולוגי במתן השכלה ולימודים לתושבי רחובות והסביבה הקרובה והרחוקה. כוח המשיכה של המכללה הוא בהישגי הסטודנטים וברמת השירות הגבוהה. במכללה לומדים כ-1700 סטודנטים בשלוש מחלקות: מחלקת לימודי עתודאים י"ג י"ד, מחלקת לימודי הנדסאים (לימודי בוקר וערב), ומחלקת לימודי תעודה.

לימודי הנדסאים – במחלקה ללימודי הנדסאים מתקיימים לימודים במגמות טכנולוגיות שונות: תעשיה וניהול, אלקטרוניקה, חשמל,מכונות, מכטרוניקה ותוכנה. תואר הנדסאי מאפשר לסטודנטים להשתלב בעולם העבודה במקצועות טכניים מבוקשים,בתעשייה, בהיי-טק ובמגזר הציבורי.

לימודי תעודה – במחלקת לימודי התעודה מגוון רחב של קורסים: הסבת אקדמאים, קורסים מקצועיים בתחומים טכנולוגים כמו חשמל ומחשבים, מנהל (הנהלת חשבונות סוג 1,2 ו – 3), מזכירות , אומנות- עיצוב (עיצוב פנים ואדריכלות) גרפיקה ומולטימדיה, תקשורת,וחינוך(מטפלות וסייעות) וכן קורסים נוספים על פי דרישת הגורם המזמין.

לימודי עתודאים – במחלקה ללימודי עתודאים לומדים בוגרי יב' כיתות לפני שירותם הצבאי לתואר טכנאי או הנדסאי. מסלול זה מאפשר לבוגרים לרכוש השכלה ולהתגייס לשרות צבאי כטכנאים או הנדסאים.

במרכז תשומת הלב של המכללה, ממרצים ועד עובדי מנהל, עומד איכות השרות. הישגי הסטודנטים במכללה ממקמים אותה במקומות הראשונים בין המכללות בארץ. המכללה פתוחה בפני כל מי שהשכלה והתפתחות מקצועית חשובים להם, בין אם מדובר בתחום לימודי ערב, ובין אם מדובר בתואר הנדסאי.

אתר המכללה: http://www.crehovot.ort.org.il