דלג לתוכן העמוד דלג לתפריט נגישות

דבר מנכ"ל העירייה

תושבים יקרים,

תושבים יקרים, אנו מתכבדים לפתוח שנה חדשה ועמה התחלות ובשורות חדשות.

בראש סדר העדיפויות עומד השירות לתושב ועל כך אני מקפיד.

מידי שבוע אנו מקיימים ישיבת מוקד ובה נוטלים חלק כלל מנהלי האגפים בעיריה.  במסגרת הישיבה אנו דנים בפניותיכם ועושים כל מאמץ לענות על הבקשות הרבות. אני מודה לכם על אמונכם בעיריה ובמוקד העירוני 106 וניתן לפנות אלינו 24 שעות ביממה באמצעות המוקד העירוני, גם בווטסאפ – 8806106- 050

לרשותכם מידע ועידכונים גם בעמוד הפייסבוק והאינטסטגרם, ובערוץ היוטיוב של עיריית רחובות. במהלך השנה הקרובה נמשיך לפעול לפי מדיניות ראש העיר לפיתוח וחידוש עירוני. על מנת לעמוד ברמת השירות הגבוהה שקבענו, תשתתף העיריה בתחרות קריה יפה בישראל יפה, בה זכינו אשתקד בחמישה כוכבי יופי ובדגל היופי. נמשיך להשקיע בחינוך, תרבות, פנאי ורווחה, לצד שמירה על חזות וניקיון העיר. למרות הגזרות הממשלתיות והקיצוצים הבאים לידי ביטוי מידי שנה, אנו עושים את כל הנדרש שלא לפגוע ברמת השירות לתושבים.

בשנה  הקרובה נמשיך במהפכת תשתיות, שיקום גנים בשכונות הוותיקות ברחבי העיר, בניית מוסדות חינוך ומועדוני קהילה ונוער, והמשך תנופת הפיתוח בשכונות החדשות. הנכם מוזמנים להירשם לקבלת עיתון ממוחשב. לרשותכם עומדת האפליקציה העירונית, המאפשרת קבלת מידע לפי מקום מגורים ותחומי עניין. תודתי לראש העיר, רחמים מלול, אשר מביא את רחובות לפסגות חדשות, להנהלת ומועצת העיר, לכל מנהלי ועובדי העיריה המסורים, למנהלי ועובדי החברות העירוניות, למתנדבים ואירגונים הפועלים לטובת תושבי העיר ולכם, השותפים לעשייה. שלכם, דורון מילברג, מנכ"ל העיריה.

 

דבר המנכ"ל ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תשפ"א


יצירת קשר:

  • מנכ"ל עיריית רחובותדורון מילברג 
  • טלפון : 08-9392231/0
  • דוא"לdoronm@rehovot.muni.il