כל אירועי שמחת בית השואבה והקפות שניות: 44 אירועים ברחבי העיר

בימים אלה השלימו במחלקת תרבות תורנית ומורשת ישראל את ההיערכות לימי חול המועד סוכות. נוהגים לערוך את אירועי שמחת בית השואבה במהלך ימי חול המועד, והקפות שניות- במוצאי שמחת תורה. בעיריית רחובות מקפידים להנגיש לכלל הציבור בעיר, על כל גווניו, את אירועים אלה. השנה ייערכו האירועים ב- 44 מוקדים, לאורך כל ימי החג.

שתי המחלקות, בראשות יוחאי ג'ראפי, הקפידו לפזר את האירועים ולגוון בתוכן האירועים ככל שניתן.

סגן ראש העיר אבנר אקוע, מחזיק תיק תרבות תורנית אמר כי "אני שמח להציג את האירועים השונים ולהזמין את תושבי העיר לחגוג עמנו. חג הסוכות הוא חג של שמחה ושל חיבור, ואין מתאים יותר מאירועים אלה לחזק את הערכים האלה בעיר שלנו."

חבר המועצה אמיתי כהן, מחזיק תיק מורשת ישראל אמר כי "השנה נחגוג את שמחת בית השואבה בעשרות מוקדים בעיר, במגוון סגנונות. אני מזמין את כלל הציבור בעיר, לחגוג בשמחה המאחדת את כולנו בתקופה זו של השנה."

אירועי שמחת בית השואבה והקפות שניות- סוכות 2019

מס'

שם המבקש

תאריך האירוע

אומן

מקום המופע/אירוע/זמן

1.

חב"ד כפר גבירול

14/10/2019

ציון גולן

הגאון בן איש חי 35 כ. גבירול מגרש ביה"ס בגין 20:00

2.

מרכז תורני בני תורה

14/10/2019

תזמורת: אברהם מוישי ברדוגו

מנוחה ונחלה 3 אולם ביה"כ תפילה לשלמה 21:00

3.

חב"ד המרכזי

14/10/2019

הזמר אבי אילסון עם אמן הקלידים מושמוש

מגרש הספורט ביה"ס אמי"ת עמיחי רח' מגיני הגליל 2

4.

ביה"ס נועם

14/10/2019

יאיר דוד ולהקתו

ביה"ס נועם בנים שד' הקיבוצים 1

5.

קריית משה מרכזי

15/10/2019

הזמר אבישי אשל ולהקתו יאיר דוד, דניאל יעקב, בן עשור, אלירן דורי

מגרש הספורט מתנ"ס קריית משה רח' קלמן גבריאלוב 20

6.

יש' חכמת שלמה

15/10/2019

הזמר יאיר בודנר

רח' פרץ 7 בהיכל הישיבה 20:30

7.

באורך נראה אור

15/10/2019

הזמר דוד דנוך

מנשה קפרא 49 רחובות בשעה 20:30

8.

מאור התלמוד

15/10/2019

שרוליק קלצקין ורפי שטיין

רח' בנימין 34 אולם הישיבה בשעה: 21:00

9.

לב לאחים

15/10/2019

האומנית כנרת

לב לאחים זגריה מדאר 31 בשעה: 21:00

10.

לב לאחים סטודנטים

15/10/2019

הרב יוני אליצור + תזמורת

בסוכה של הרב שוורץ – רח' עזרא 36 בשעה: 21:00

11.

מרכז הדר התורה

15/10/2019

ארז יחיאל ולהקתו

אברהם שמחי 1 בכולל בשעה 20:00

12.

דרכי תורה

15/10/2019

הזמרת צעידי רחל

רח' חי"ש 12 בשעה: 19:30

13.

ישיבת חכמה ודעת

16/10/2019

דוד בארי ולהקתו

גוש עציון 17 בהיכל הישיבה בשעה: 20:00

14.

לב לאחים

16/10/2019

הרב פויזן יעקב

בסוכה של הרב שוורץ רח' עזרא 36 בשעה 21:00

15.

צדיק כתמר יפרח

16/10/2019

הפייטן זיו גבאי

ביה"ס אור לציון דרך ירושליןם 2 בשעה: 20:30

16.

ישיבה לצעירים

16/10/2019

עדי נתנאלי

רח' הרואה 19 תלמוד תורה הבאר בשעה: 21:30

17.

קרעטשניף

16/10/2019

קול מצהלות

בימ"ד הגדול רח' ההגנה 33 בשעה: 20:00

18.

איחוד הצלה

16/10/2019

הזמר עמית קסל

רח' ההסתדרות 36 בשעה: 19:00

19.

פרוייקט חברותות

16/10/2019

הרב מרדכי לוי והר מיכאל לסרי

לב לאחים רח' זכריה מדאר 31 בשעה: 20:00

20.

אחוזת הנשיא

17/10/2019

עובד מוניס והפנינג מתנפחים

פארק אחוזת הנשיא רח' כרמל בשעה: 17:00

21.

בוכרים הרב בורוכוב

17/10/2019

האחים אקילוב ולהקתם

מסעדת בוכרה רח' הרצל 23 בשעה: 20:00

22.

ברסלב זרח בחושך

17/10/2019

משה אלימלך משה נ נח

רח' וינר 2 ברחבה והילולת ר' נחמן משעה: 11:00 עד שעה: 23:00

23.

כולל ברכת אברהם

17/10/2019

הזמר יאיר דוד ולהקתו

אפרים זקס 28 בכולל בשעה: 19:00

24.

לב לאחים לעולי ברה"מ

17/10/2019

כלייזמר מנדל אגרונוביץ'

בסוכה של הרב שוורץ – רח' עזרא 36 בשעה: 20:30

25.

ביה"כ מאור אברהם

17/10/2019

זמר אורח, בני קיבריט

הרצל 112 רחבת בית הכנסת בשעה: 20:00

26.

שכונת מרגולין

17/10/2019

הזמר ציון גולן

רחבת מתנ"ס רח' מרגולין

27.

ישיבת הדרום ליל הושענה רבא

19/10/2019

רבנים, הזמר צבי קופל, מנגינת הלב ויוני לביא

סוף רח' הגר"א בניין הישיבה בשעה: 21:30 עד לפנות בוקר

28.

ביה"כ בית אברהם

20-21/10/2019

החזן מאיר דורפמן

חזנות שמחת תורה ביה"כ בית אברהם רח' בארי 23

29.

שכונת מרמורק

21/10/2019

גבי נס

בכיכר שבזי

30.

כולל בר שאול

21/10/2019

שמוליק גולד

כולל אברכים בר שאול רח' מרים מזרחי 8

31.

אור יצחק חלימי

21/10/2019

יהודה חדד

יצחק שטיינברג 9 בבית הכנסת

32.

ישרי לב

21/10/2019

אלעזר כהן

מנשה קפרא 30

33.

שכ' נאג'רה

21/10/2019

דניאל יעקב ושלמה תם

מגרש הספורט שכונת נאג'רה

34.

רחובות ההולנדית

21/10/2019

עומרי מחבוש והתקליטייה

רחבת בית הכנסת הר הצופים

35.

כפר גבירול

21/10/2019

הזמרים: אלירן דורי ודניאל יעקב

גן הבנים ליד ביה"כ אגודת אחים

36.

בית אהרון

21/10/2019

יאיר דוד ואיתמר שרעבי

ביה"כ בית אהרון רח' שבזי 16 בבית הכנסת

37.

רחובות החדשה

21/10/2019

כוכב יאיר

ברחבת החניה רחובות החדשה

38.

קרעטשניף

21/10/2019

קול מצהלות

בימ"ד הגדול רח' ההגנה 33 בשעה: 20:00

39.

ביה"כ אהבה

21/10/2019

יוסי מדר ומקהלת מלאכי שמיים

ביה"כ אהבה ואחווה רח' דרך יבנה 32

40.

אמי"ת עמיחי

21/10/2019

אייל טויטו

מגרש הספורט ביה"ס אמי"ת עמיחי רח' מגיני הגליל 2

41.

גרעין תורני אושיות

21/10/2019

די ג'י אליהו אמסלם

מגרש מתנ"ס אושיות

42.

מתנ"ס קריית משה

21/10/2019

בן עשור

מגרש מתנ
"ס קריית משה רח' קלמן גבריאלוב 20

43.

קרעטשניף

21/10/2019

קול מצהלות

בימ"ד הגדול רח' ההגנה 33 בשעה: 320:00

44.

חב"ד רחובות

21/10/2019

שמחה פרידמן והתזמורת של אלאור ולנר

חב"ד רחובות רח' חבד 1