תכירו את "הפלטפורמה" - מרכז הצעירים של רחובות (גילאי 18-35). ייעוד המרכז העירוני לצעירים הוא מתן מידע, הכוון, ייעוץ ופיתוח תוכניות לצעירים.
המרכז מעניק שירותים במגוון רחב של תחומים ומסייע לצעירים (חיילים משוחררים, אקדמאים והורים צעירים) לפתח את הקריירה הטובה ביותר עבורם בהתאם לנטיות, הכישורים, השאיפות והחלומות שלהם.
הפלטפורמה מנהלת מגוון תוכניות שונות של מלגות עירוניות לסטודנטים וסטודנטיות תשובי העיר ומספקת מידע על מלגות נוספות עבורם.
במרכז ישנו צוות יועצים רחב שנפגש עם צעירי העיר לפגישה אישית המסייעת לבניית מסלול הקריירה, בנוסף לכך מתקיימות במרכז שלל סדנאות וקורסים במגוון רחב של נושאים התואמים את צרכיהם של צעירי העיר.

במתחם הפלטפורמה ישנם 3  מרחבי עבודה ולימודים לצעירים/ות  המאפשרים ללמוד או לעבוד בשקט וללא הפרעות, ללא תשלום בתיאום מראש.
הכוונה ללימודים מה כדאי ללמוד, איפה, מתי ואיך בכלל מתחילים? "הפלטפורמה" מעניקה הכוונה לכל צעיר/ה הנמצאים בשלבי חיפוש עבודה, בפגישות אישיות מסייעים "לעשות סדר" בים המידע הלימודי, כדי לבנות מסלול לימודי מיטבי למימוש הפוטנציאל האישי , השאיפות, הכישורים והנטיות. כמו כן במקום ניתן לרכוש כלים ומיומנויות שיקלו על ההשתלבות בעולם העבודה.

למעבר לאתר הפלטפורמה לחץ כאן

חיילים משוחררים

סיימתם שירות צבאי? מזל טוב!
רכזת החיילים המשוחררים שלנו בפלטפומרה תפגוש אתכם, תעדכן על הזכויות שלכם כחיילים משוחררים- ההטבות, הקורסים, המענקים והמלגות.
בנוסף, ייבנו איתכם תוכנית אישית לקידום עצמי על פי הרצונות והשאיפות שלכם- טיול, עבודה, לימודים ועוד. 

סטודנטים

עיריית רחובות מייחסת חשיבות רבה לתמיכה באקדמאים לעתיד שבעיר.
אנו רואים חשיבות במעורבות של סטודנטים בחיי העיר - בתרבות, בתרומה לקהילה, בחיי הבילוי והפנאי ובאופנים נוספים של השתלבות ברקמת החיים השוקקת של העיר.
בפלטפורמה תמצאו מידע על מלגות עירוניות, התמחויות לסטודנטים, מיזמים חברתיים, שיתופי פעולה לטובתכם, אירועים ועוד.

אקדמאים

אנחנו מבינים שעם סיום התואר, לא מסתיימות ההתלבטויות והתהיות. תוכנית "תופסים כיוון לתעסוקה" היא תוכנית המיועדת לאקדמאים והנדסאים ומטרתה לסייע לכם לפתח מצויינות תעסוקתית, לבלוט ולהיות אלה שהמעסיק יבחר ויטיס קדימה. במהלך התוכנית, כל צעירה וצעיר מקבלים ליווי של מנטור בכיר בעולם התעסוקה, שתואם את תחום העיסוק בו שואפים להתפתח. המנטור ביחד עם הצעיר סוללים את הדרך ופותחים דלתות להצלחה בקריירה.

משפחות צעירות

אנחנו כאן בשביל ההורים הצעירים! הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של פעילויות, הרצאות וסדנאות המתאימות לכם- משפחות צעירות ומלווה אתכם בשנים הראשונות להקמת המשפחה התנהלות כלכלית, הדרכת הורים, תזונה בריאה למשפחה, זוגיות, מעגל אימהות בחופשת לידה, גמילה מחיתולים, קורס עזרה ראשונה לתינוקות, ואפילו מופעי סטנדאפ להורים .

מעורבות חברתית

תחום המעורבות החברתית משמש פלטפורמה לעשייה חברתית משמעותית של צעירים בעיר וליצירת רשתות חברתיות וקהילתיות הפועלות למען שינוי סביבתי, כלכלי וחברתי. הפלטפורמה מעודדת את צעירי רחובות לקחת חלק פעיל בעשייה משמעותית למען הקהילה והחברה בה אנו חיים.

אירועים והופעות לצעירים הפלטפורמה מביאה לעיר הופעות מוזיקה וסטנדאפ במחירים אטרקטיביים. עקבו אחר לוח האירועים בעמוד הפייסבוק של הפלטפורמה.
 

מרכז הצעירים העירוני
אורלי הלל
כתובת: רמז 80 רחובות
טלפון: 08-9314800
תפקיד: מנהלת הפלטפורמה
דוא"ל: [email protected]