דלג לתוכן העמוד דלג לתפריט נגישות

רשימת רשת מתנס"ים

מתנ"ס / אגף

טלפון

פקס

שם המנהל

מטה הרשת

מנהלה

אברהם גולדברג 6

08-9313700

08-9463952

 

מנכ"ל

מנהלה

אברהם גולדברג 6

08-9313700

08-9463952

אלרואי אסרף

חוויות שוויץ המדע

מתנ"ס

סירני 52

08-9310700

08-9476790

 אוסנת לוי

בריכה הידרותרפית – שוויץ המדע

סירני 52

08-9310716

 

לנה שוחט

חוויות שוויץ רחובות החדשה

מתנ"ס

קרוננברג 1

08-6366171

08-6366171

מירב אהרון

חוויות אושיות   

מתנ"ס

החבורה 20

08-9377702

08-9355869

אתי מקדסי

חוויות חשמונאים   

שלוחה

חשמונאים 1

08-9493927

 

יעל הינדי

חוויות קרית משה  

מתנ"ס

גבריאלוב 20

08-9312700

08-9462058

גולן ביטון

חוויות נווה יהודה

שלוחה

אהרונוביץ 14

08-9312700

08-9462058

גולן ביטון

חוויות רחובות הצעירה

שלוחה

זבולון גרז 2

08-9312700

08-9167390

גולן ביטון

חוויות כפר גבירול   

מתנ"ס

צאלון 1 

08-9472410

08-9464152

איתמר הרשקו

חוויות רחובות ההולנדית

מתנ"ס

הר תבור 3

08-6210830/1

08-9167390

איתמר הרשקו

חוויות מופת

אולם מופעים

לוין אפשטיין 22

08-9466977

08-9469233

אילן גרזי

חוויות מהות

מתנ"ס

משה זכריה 6

08-9494621

08-9390836

 

הספרייה המרכזית ע"ש מאירהוף

גולדין 6

08-9457916

08-9461325

סיגל לוי בן ישי

"צעדים" מרכזים חינוכיים לגיל הרך - רשת המעונות ומשפחתונים

סירני 52

08-9310712

08-9476790

אוסנת לוי

אגף הצהרונים

החבורה 20

08-6616371

 

אריאלה חבר

בית לגדול טוב

מתנ"ס

דוד אלעזר 23

08-6345350

 

איתמר הרשקו

היחידה להתפתחות הילד  

סירני 52

08-6225818

 

אסנת לוי

מרכז חיבוקים

כצנלסון 10

08-9201057

 

 אסנת לוי

מעון יום מרגולין – פעוטון

מרגולין 18

08-9390411

 

לירון אוחיון

צעדים המדע

מעון יום

סירני 52

08-9366765

08-9476790

אורנית צמח

צעדים היובל

מעון יום

מוקסיי 58

08-9459313

 

לורי דחייני

צעדים רחובות החדשה

מעון יום

קרוננברג 5

08-9417891

08-9355869

ענת אלקיים

צעדים רחובות הצעירה

מעון

יעקב מזרחי 8

08-9257198

 

שלי מרין

צעדים רחובות ההולנדית

מעון

הר אדום 55

08-9409959

 

רויטל רומאו

צעדים גבעת הדקלים

מעון

קלמן ביאלר 1

08-9709255

 

עינב דמתי

חוויות תנופה

שלוחה

אברמסון 1

08-8677992

 

מירי בלוי

חוויות נג'ארה

שלוחה

נג'ארה 46

08-6727988

08-6440346

יונתן בחור

חוויות בית החמישה

שלוחה

בצלאל לינדה 2

 08-8614095

 

יונתן בחור

חוויות בית פנחס

שלוחה

בר כוכבא 15

08-9494888

 

יהודה כהן

חוויות חב"ד

שלוחה

זכריה מדר 28

08-6639437

 

ציפי

לפסקר

בתי תלמיד

קרוננברג 1

08-6366186

 

דלית 
אולמרט

חוויות שדרות ח"ן

שלוחה

שדרות חן 31

08-9428290

 

עפרה גזית

מועדון של"מ

שדרות ח"ן 31

052-6567760

 

דרורה 
קרפיק