דלג לתוכן העמוד דלג לתפריט נגישות

חוזרים למעונות ולגנים

ילדים באנר

הורים יקרים, שלום רב,

לשמחתנו, במאמץ משותף של התושבים וגורמי העירייה, הצלחנו לצמצם משמעותית את שיעור התחלואה. העיר רחובות עברה מהצבע האדום לצבע הירוק על פי תכנית הרמזור. כל זאת הודות לאחריות הרבה שגילו תושבות ותושבי העיר, תוך הקפדה על הנחיות הסגר והישמעות להוראות משרד הבריאות, הנוגעות לנהלי הזהירות, הבידוד וביצוע הבדיקות.

בימים אלה חזר מערך הגנים העירוני לפעילות. הפעלת המסגרות החינוכיות חשובה מאין כמוה, הן עבור הילדים וההורים והן בעבור חזרה של כולנו לשגרה ולפעילות. בימים אלה יש חשיבות מכרעת להתנהלות אחראית ושקולה, להקפדה יתרה על ההנחיות ולגילוי אחריות ומשמעת אישית. רק התנהלות אחראית תאפשר לנו לחזור לשגרת החיים תוך שמירה על בריאותנו ובריאות כל היקרים לנו.

עיריית רחובות, כמו רשויות נוספות בפורום 15 הרשויות הגדולות במדינה, תפעיל את גני הילדים 5 ימים בשבוע, במודל שנועד לשמור על בטחון הילדים והצוות ולצמצם את התחלואה בגני הילדים. כל זאת בהתאם להמלצת המומחים הרפואיים וכחלק מהפקת הלקחים מסבב התחלואה האחרון. בהתאם לכך, גני הילדים בגילאי 3 עד 6 יפעלו בימים ראשון ועד חמישי בלמידה פרונטלית בגנים.
בהתאם למודל הזה, המעברים של אנשי הצוות בין גנים שונים הם מינימליים ככל שניתן, ומפחיתים את סיכויי ההדבקה. כך נוכל לשמור על מערך הגנים העירוני פתוח ככל שניתן.

אנו מודעים לחששות ולדאגות שלכם, ופועלים ככל שניתן על מנת להבטיח כי סביבתם במוסדות החינוך תהיה בטוחה ובריאה.

אם אתם, או אחד מבני משפחתכם, נחשפתם לחולה מאומת לנגיף, יש להקפיד על הנחיות הזהירות והבידוד של משרד הבריאות. במידה וילדכם נחשפ/ה לחולה מאומת לנגיף, או במידה וגילה תסמינים (חום מעל 38 מעלות, שיעול, קשיי נשימה, אובדן חוש טעם או ריח וחולשה כללית), חל איסור לשלוח אותו/ה לגן. יש להיבדק לנגיף הקורונה באחד ממוקדי הבדיקות של פיקוד העורף או קופות החולים.

בשעה מורכבת זו, צו השעה הוא גילוי אחריות, סולידריות וערבות הדדית. על כולנו להתגייס, ולגלות התנהלות אחראית, הן בהגעה למוסדות החינוך, והן במהלך כל היום, כולל וויתורים לא פשוטים על הרגלים חברתיים רבים.

חשוב ביותר כי אתם ובני משפחתכם, תקפידו על עטית מסכת אף ופה, הימנעות מכל התקהלות, שמירת מרחק והקפדה על היגיינה אישית. יחד נקפיד כולנו על הנחיות משרד הבריאות- ויחד נשמור את רחובות ירוקה.

אנו כאן לרשותכם, בכל בעיה ולכל שאלה במוקד העירוני 106 בטל' 08-9392106 וגם בוואטספ 050-8806106


בברכת שנת לימודים פוריה, מוצלחת ובריאה!