טקס חלוקת תעודות לבוגרי קורס גישור ופרקטיקום

51 בוגרי קורס גישור ופרקטיקום קיבלו תעודות בטקס מרשים, שנערך בשבוע שעבר. ראש העיר, רחמים מלול: "בחזוני אני רואה שמרכז הגישור והדיאלוג ברחובות תופס נפח רב יותר במרחב הציבורי בעיר, בכך משפיע לחיוב על האקלים העירוני"

51 בוגרי קורס גישור ופרקטיקום קיבלו תעודות בטקס מרשים, שנערך בשבוע שעבר. ראש העיר, רחמים מלול: "בחזוני אני רואה שמרכז הגישור והדיאלוג ברחובות תופס נפח רב יותר במרחב הציבורי בעיר, בכך משפיע לחיוב על האקלים העירוני"

טקס חלוקת תעודות שנתי לבוגרי קורס גישור ופרקטיקום, נערך בשבוע שעבר (7.7), במעמד ראש העיר, רחמים מלול וסגן ראש העיר, עו"ד מתן דיל. בטקס הוענקו תעודות לבוגרים של חמישה קורסים, מהם שני קורסי גישור ושלושה קורסי פרקטיקום.

ראש העיר, רחמים מלול: "בתפיסת עולמי הדוגלת בגישור והידברות, אני עושה מאמצים רבים להשתמש בכלים גישוריים מגוונים בצמתים שונים של תהליכי קבלת החלטות בהם הוא מעורב כראש עיר. זה מדהים שיש פה קבוצה גדולה של אנשים, שעוזבים את משפחותיהם, את בני משפחתם, ועל חשבון זמנם הפנוי פוגשים אנשים כדי שישלימו בניהם. בחזוני אני רואה שמרכז הגישור והדיאלוג ברחובות תופס נפח רב יותר במרחב הציבורי בעיר, בכך משפיע לחיוב על האקלים העירוני".

סגן ראש העיר, עו"ד מתן דיל: "פעילות המרכז חשובה מאוד ואשמח לסייע  ולתמוך במרכז הגישור והדיאלוג הקהילתי כל אימת שיתבקש לכך".

אורית שרגאי, יו"ר וועד הורים מרכזי ברחובות, ובוגרת קורס הגישור: " אין לי ספק שהחבורה המגובשת שנוצרה בקורס תמצא את הדרכים להשתמש בכלים החדשים שקיבלה בקורס, על מנת לקדם את הצרכים של הורים ברחבי העיר רחובות, תוך הקפדה על כללי שיח מכבד".

במסגרת הערב נערכה הרצאתו של עומרי גפן, מנכ"ל קבוצת גבים, בנושא משא ומתן, הכרות וכליים מעשיים.

במסגרת קורסי הגישור והפרקטיקום שנערכו במהלך השנה, נערכו שני קורסי גישור ייחודיים, שהועברו ע"י חברת גבים. האחד קורס הנהגת הורים עירונית, שנערך ביוזמה משותפת של עיר ללא אלימות, במטרה לצייד את הבוגרים בכלים שיסייעו להם בעבודתם, בממשקים ובשיח אותו הם מנהלים מול מנהלי בתי הספר, ההורים והרשות המקומית. בקורס השתתפו כ- 15 הורים, מוועדי בתי הספר בעיר. הקורס השני נערך לפעילים ועובדים במוקד קליטה, בו השתתפו 24 פעילים ועובדים במוקד הקליטה, בניהול דוד אלעזר ופאקט, בניהולה של חלי ברזילי. כמו כן, במסגרת קורסי הפרקטיקום, שנערכו ע"י אהובה צמת, מנחה מוסמכת ע"י הנהלת בתי המשפט, השתתפו 12 בוגרים קורס גישור, אשר התנסו במהלך הקורס בגישור הלכה למעשה.

במרכז הגישור, המנוהל על ידי אביבה חלבי, פועלים 54 מגשרים, הבאים ממגזרים שונים: חילוניים, דתיים, חרדים, עולים חדשים וותיקים. בימים אלה נערכים לפתיחת מגוון קורסים חדשים, ביניהם קורס מגשרים לציבור הכללי, וקורס פרקטיקום לבוגרי קורסי גישור.

לפרטים ניתן לפנות למרכז הגישור, לאביגיל דורה,

בטל': 08-9352419/20

 בדוא"ל: gishur.rehovot@gmail.com

לפרטים נוספים: לשכת הדוברות