מסורת חגיגת המימונה ברחובות נמשכת

ראש העיר, רחמים מלול, יארח את התושבים לחגיגת מימונה בלתי נשכחת בגן המייסדים

במסגרת מסורת חגיגות האביב שמתקיימות ברחובות יארח ראש העיר, רחמים מלול, את תושבי העיר לחגיגת המימונה העירונית שתתקיים בגן המייסדים בעיר. כמידי שנה, המימונה ברחובות צפויה לארח אלפים מתושבי העיר והאזור, פוליטיקאים, אישי ציבור ומכובדים

החגיגה תתקיים במאהל אירוח מסורתי שהובא ממרוקו, ותכלול הופעות של הזמרת זהבה בן ולהקתה, הזמר סמי לזמי, סולן להקת 'שפתיים' ולהקתו והזמר בנימין בוזגלו, סולן התזמורת האנדלוסית וגדול זמרי האנדלוסית בעולם

ביום שלישי (18.4) במסגרת חגיגות האביב של עיריית רחובות, יארח ראש העיר, רחמים מלול, את תושבי העיר לחגיגת המימונה העירונית שתתקיים גם השנה בגן המייסדים בעיר. המימונה ברחובות מהווה מוקד עליה לרגל לתושבי האזור, לפוליטיקאים, אישי ציבור ומכובדים נוספים. 

ראש העיר, רחמים מלול: "חגיגות המימונה הפכו למסורת של שמחה עבור כל עם ישראל והן אינן מזוהות עם עדה אחת. אני מזמין את כל תושבי רחובות והסביבה להגיע לחגיגת המימונה העירונית שנקיים בגן המייסדים בעיר, לטעום מופלטה מתוקה, לשיר ולרקוד, תרבחו ותסעדו".

המימונה השנה כוללת הופעה מלאה של הזמרת זהבה בן ולהקתה, הופעה של הזמר סמי לזמי, סולן להקת 'שפתיים' ולהקתו, והזמר בנימין בוזגלו סולן התזמורת האנדלוסית וגדול זמרי האנדלוסית בעולם. כל האירועים יתקיימו באוהל מרהיב ביופיו, אשר הובא היישר ממרוקו במיוחד לאירוע ברחובות. האוהל כולל בדים אוריינטליים, אביזרים, כלי נחושת, שטיחים וכריות, כסאות יוקרתיים מעוצבים, כשגולת הכותרת הוא טלמון מיוחד בצבע זהב - אשר יוצב במרכז האוהל. בנוסף, מלבישות מקצועיות תפעלנה עמדת תלבושות הכוללת תלבושות מסורתיות שיוצעו לאח"מים הבאים לבקר.

כמובן שמימונה בלי כיבוד היא לא מימונה והאורחים צפויים לכיבוד מסורתי שיכלול אלפי מופלטות, מגשים עמוסים עוגיות מרוקאיות תוצרת בית, פיצוחים ופירות העונה וכמובן תה מרוקאי עם נענע אשר יוגש לאורחים.

חגיגת המימונה העירונית תתקיים ביום שלישי (18.4.17), כב' בניסן תשע"ז, החל מהשעה 20:00, גן המייסדים (רח' לבקוביץ' פינת הרצל).

לפרטים המלאים לחץ כאן