דלג לתוכן העמוד
מס מכרז מכרז מטעם תאריך פרסום תאריך אחרון להגשה
עיריית רחובות 06/06/2017 20/06/2017

 


כפיפות:

למנהל מח' הנוער ולמנכ"לית החברה העירונית.


תאור התפקיד:

מאתר ויוצר קשר עם בני נוער גילאי 14-18 הנמצאים בניתוק ממסגרות לימוד או מגלים קשיי הסתגלות במסגרות, מתכנן יעדים טיפוליים לקידומו של כל נער ולמימוש הפוטנציאל האישי שלו בהתאם להנחיה מקצועית, פועל במישור הפרטני, הנחיה והדרכה קבוצתית ועבודה קהילתית, מדריך ומנחה תוכניות לבני נוער המצויים באחריותו, כגון:מחנות, קורסים, סמינרים, פועל לשילובם של הנערים המנותקים במערכות הפורמאליות והבלתי פורמאליות. עובד בשיתוף פעולה עם הגורמים האחרים בקהילה, מבצע מעקב והערכה מתמדת אחר התקדמות הטיפול הנערים גם לאחר שילובם במסגרת.  


דרישות התפקיד:

השכלה:

סטודנט לתואר ראשון ו/או תואר ראשון באחד התחומים הבאים : קידום נוער, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה,  חינוך, חינוך מיוחד, מדעי ההתנהגות, מדעי הרוח, קרימינולוגיה.  


ניסיון תעסוקתי:

שנתיים ניסיון בתחומי ההדרכה.


היקף המשרה:  50%.


דרישות מיוחדות:

אמפטיה  ויכולת לתקשר עם נוער מנותק ולהפעילו, יכולת התמודדות עם מצבי לחץ, פתיחות וגמישות מחשבתית, מעורבות חברתית ואכפתיות, יכולת ביטוי בכתב ובע"פ, העבודה בשעות הערב 5 ימים בשבוע.

 

 

על המועמד  להמציא אישור ממשטרת ישראל בגין היעדר הרשעה בעבירות מין. בהתאם לחוק, חל בשלב זה על גברים בלבד (מצ"ב טופס אישור מוסד).

על המועמד/ת לצרף קורות חיים תיעוד להוכחת כל הנ"ל ומועמד/ת שלא י/תצרף תיעוד מתאים, תיפסל מועמדותו/ה על הסף.

מועד אחרון להגשת מועמדות יום ג', תאריך  20.06.17 עד השעה 15:00 המסמכים יוגשו באופן אישי לחברה העירונית רח' הנביאים 8 רחובות.

לקבלת מידע בין השעות 09:00-16:00  טלפון: 08-6683874 פקס: 08-9458535

* המשרה מאוישת ע"י מ"מ

מודעה זו מיועדת לגברים ונשים כאחד