דלג לתוכן העמוד

 

אגף אכיפה

שעות קבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 08:00-12:00 ובימים א' ו- ג' בין השעות 16:00-18:00

מוקד טלפוני - אגף האכיפה
נציגי אגף האכיפה
בניהו שרעבי
מנהל אגף האכיפה
ביל
משה כהן
סגן מנהל אגף
ביל"ו 2 קומה 1

אגף ביטוח ותביעות

צביה הינדי
מנהלת מדור תביעות וביטוח
לירז אלמקייס
רכזת ביטוח ותביעות
אבי יחיא
ממונה ביטוח ותביעות
ביל"ו 2

אגף ביטחון וחירום

אליצור זרחי
מנהל אגף הביטחון, הביטחות, הרכש והמוקד העירוני
ביל"ו 2 קומה 4
אופיר מזרחי
סגן מנהל אגף ביטחון ובטיחות
ביל"ו 2, קומה 4
גד שעובי
מנהל אגף תקשוב ומערכות מידע
ביל"ו 2, קומה 4
רועי גמליאלי
ס. מנהל אגף תקשוב ומערכות מידע
ביל"ו 2, קומה 4
לירון יוסלביץ- פלדמן
מנהלת המוקד העירוני
ביל"ו 2 קומה 4
בצלאל שרעבי
מנהל מחלקת חרום
ביל"ו 2, קומה 4
לידור שמבה
ממונה חירום
ביל"ו 2, קומה 4
אלי דרעי
מנהל מחלקת מקלטים ואנרגיה
ביל"ו 2 קומה 4
זיו גילאור
מנהל מחלקת רכש
ביל"ו 2 קומה 4
אייל לוי
מנהל המחלקה לבטיחות בדרכים
רחוב ביל"ו 2
ישראל עמרם
מנהל מח' מחשוב חינוכי
ביל"ו 2, קומה 4
יניב ירימי
מנהל מח' בטיחות מוסדות חינוך
ביל"ו 2 קומה 4
אלי פוליטי
מנהל המטווח העירוני

אגף גנים ונוף

שעות קבלת קהל: ימים א' ו-ה' בין השעות 08:30-12:00 וביום ג' בין השעות 16:00-18:30

דנה איטח
מזכירת אגף גנים ונוף
אילנה מלמד
מזכירת פקיד היערות
מירב גושן
חשבת
יובל גאהירי
מרכז יחידת פקיד היערות
יניב אייזנר
בודק תכניות
אפרת דסקלו
מנהלת אגף גנים ונוף
ביל"ו 2 קומה 4
אבישי שרעבי
פקיד היערות העירוני ומנהל מח' אחזקת גינון במוסדות חינוך
ביל"ו 2 קומה 4
אופיר גילסון
מנהל פרויקטים
ביל"ו 2 קומה 4
רות לוי
מזכירת מחלקות
דוד פייקס 5 – גבעת הקיבוצים

אגף החינוך והנוער

שעות קבלת קהל: ימים א'-ה' בין השעות 08:00-12:00 וביום ג' בין השעות 16:00-18:00

אפרת צוקרמן
מנהלת אגף החינוך והנוער
ביל"ו 2 קומה 3
דורון כוכבי
סגן מנהל אגף החינוך ואחראי כח אדם בחינוך
רח' ביל"ו 2
רחל בן יצחק
מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי
רח' ביל"ו 2
שרה והב
מנהלת המחלקה לחינוך יסודי
ביל"ו 2 קומה 3
אריאלה חבר
מנהלת המחלקה לגיל הרך
רח' ביל"ו 2
אתי עזרא
מנהלת מחלקת רישום ושיבוץ
מיכל חסידאי
מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד
רח' ביל"ו 2
מיכאל כהן
מנהל המחלקה לחינוך חרדי
רח' ביל"ו 2
אייבן שמשון
מנהל מחלקת היסעים
רח' ביל"ו 2
איילת הראל
מנהלת המרכז לגיל הרך
מרבד הקסמים 40
חיה יעיש אזרד
מנהלת מתי"א
אבי יוספי
מנהל מחלקת הילדים ונוער
בנימין 4
יעל סלע
מנהלת מחלקת שח"ר (שרותי חינוך ורווחה)
ביל"ו 2 קומה 3
ענבל יפה
מנהלת השירות הפסיכולוגי
רח' ביל"ו 2
אינה קוגן
מנהלת מחלקת אמרכלות
רח' ביל"ו 2
מרכז פסג"ה

רח' פרופ' יובל נאמן פינת דניאל קלמן

אגף המיסים

שעות קבלת קהל: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-12:00 ובימים א', ו-ג' בין השעות 16:00-18:00

מנחם רוזנטל
מנהל אגף המיסים וסגן גזבר
ביל"ו 2 קומה 1
בת שבע קטוע
מנהלת מח' גבייה
דבורה יעקובוביץ
מנהלת מח' שומה
עזרי בלזם
סגן מנהל אגף ומנהל מחלקת גביה ומיסים
כרמלה גליס
מחלקת מח' הנהלת חשבונות
ביל"ו 2 קומה 1

אגף השכונות

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש בלבד

אנדריאה גפלה
מזכירת אגף השכונות
ביל"ו 2 קומה 2
רמי מדהלה
מנהל אגף השכונות
ביל"ו 2 קומה 2

אגף חזות העיר

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

ערן יחיא
מנהל האגף
ביל"ו 2, קומה 4
איציק ברכה
ס. מנהל אגף חזות העיר
יפעת מסעוד-לוי
מנהלת מדור פניות הציבור
ביל"ו 2 קומה 4

אגף לשירותים חברתיים

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש מול כל מחלקה

בת-חן קרני
מנהלת האגף לשירותים חברתיים
הנביאים 8
אבישג דוד אשכנזי
סגנית מנהלת האגף לשירותים חברתיים
הנביאים 8
מיה גרוקופ
מחלקת איט"ם
הנביאים 8
ציפורין ברגמן
מחלקה לטיפול בנוער
הנביאים 8
אורלי יפת
מחלקת מערב העיר
אושרוב 12
איריס אדר
מנהלת המחלקה לטיפול במשפחה
הנביאים 8
טלי אלישע
מנהלת מרכז "דלב"
רח' הנביאים 8 רחובות
רבקה שטאובר
מחלקת נכויות
הנביאים 8
רויטל לוי
שירות יעוץ לאזרח והתנדבות
הנביאים 8
ענת יולס
המחלקה לרווחת האזרח המבוגר
הנביאים 8
ענת ראובן זקש
מחלקת העיר
הנביאים 8
בתיה צביאלי
מחלקת אזורי העיר
הנביאים 8
עופרה חראזי
מרכז חוסן
פקריס 5
חגית קמפלר
משאבי קהילה
הנביאים 8
אורלי הלל
מנהלת מרכז הצעירים העירוני - הפלטפורמה
רמז 80
יובל פרייברון
המרכז לקידום התעסוקה
הרצל 167 בית לרום קומה א'

אגף נכסים ושכירויות

פקס אגף נכסים ושכירויות: 08-9392505

שעות קבלת קהל: בימים א'-ה' בין השעות 08:30-12:00 וביום ג' בין השעות 16:00-18:00

יעל שאול
רכזת הקצאות קרקע
רח' לוין אפשטיין 14 קומה ב'
דבורה אבדר
מזכירת אגף נכסים ושכירויות
רח' לוין אפשטיין 14 קומה ב'
גלית לוי
מנהלת מח' שכירויות
רח' לוין אפשטיין 14 קומה ב'
מיכל עבודי
מנהלת מח' נכסים
רח' לוין אפשטיין 14 קומה ב'
יוסי כפיר
מנהל אגף נכסים ושכירויות

אגף רכב

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

אוהד שלומי
מ"מ מנהל אגף הרכב
מוטי קינד 1
עדי זלוף
מזכיר אגף הרכב

אגף תנועה שילוט פיקוח ושיטור עירוני

שעות קבלת קהל: בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות בין השעות 09:00-13:00 וביום שלישי בין השעות 09:00-13:00 וגם בין 16:00-18:00

גילה לוי
מזכירת יחידת האכיפה - שיטור עירוני
רונן ג'ונסון
ס. מנהל יחידת האכיפה - שיטור עירוני
עירן גיאת
מנהל יחידת האכיפה- שיטור עירוני
דורון דמתי
מנהלת מח' פיקוח פסולת בניה
פקריס 3 פארק המדע
ליאור שוקרי
מנהל אגף תנועה שלוט ופיקוח
פקריס 3 פארק המדע
ניסים כהן
ס.מנהל אגף תנועה, שילוט פיקוח ושיטור עירוני
פקריס 3 פארק המדע
ויקי שרעבי
מנהלת פניות הציבור
פקריס 3 פארק המדע
יפית שרעבי
מנהלת מחלקת חניה וקבלת קהל
פקריס 3 פארק המדע
אורית אביקזר
ס. מנהלת מחלקת חניה וקבלת קהל
פקריס 3 פארק המדע
עו"ד מיטל לבנון
תובעת עירונית
פקריס 3 פארק המדע
זיו בן חמו
מ"מ מנהל מחלקת פיקוח איכות הסביבה
פקריס 3 כניסה בל קומה 3 פארק המדע
דורון עגייב
מנהל מחלקת פיקוח חניה
פקירס 3 פארק המדע
מיכל מלאך עייש
חשבת האגף- אגרות שילוט לעסקים
שרי לולאי
רכזת ועדת תחבורה
לירן מידאני
ס. מנהל מחלקת פיקוח חניה
פקריס 3 פארק המדע

החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש

אילנית ארן
פלאגן
עמי 9
מיטל רוקח
מרכז "חלומות", חלומוטף בהולנדית, חלומוטף אחוזת הנשיא, חלומוטף בפארק
הר הצופים 70א', כרמל 37, הרי השומרון 4
מיכל גולן
המרכז לתרבות חבצלת
הנרקיסים 12
אתי כץ
ביהס העירוני למחול
רני ששון
בית האמנים
כרמל 78
שרון חרלפ
האוניברסיטה הפתוחה
גיבורי ישראל 2
נגה רוקבן
האוניברסיטה הפתוחה
גיבורי ישראל 2
נופר טולדנו
צהרונים וקייטנות
הנביאים 8
גלי מדהלה
מח' סל תרבות וסיורים, מח' תיירות ומוזיאונים, בית דונדיקוב
יעקב 32
שוקי קרומר
בית העם - היכל התרבות העירונית
יעקב 48
סיגל לוי לנצמן
מחלקת ספריות
גולדין 6
אייל פרנקל
מנכ"ל
הנביאים 8
דורון שמחי
מחלקת ספורט
הנביאים 8
שלמה טולדו
אמנויות הבמה והפקות
הנביאים 8
אילן גרזי
בימת הנוער העירונית
יעקב 48
שפרה כהן
בית התרבות ע"ש סמילנסקי
גולדין 2
ליאת קמחי
הקתדרה העממית ע"ש לאה טנא
בית התרבות ע"ש סמילנסקי, גולדין 2
אורה קראוס
הגלריה העירונית
סלין איזבורניצקי
מרכז לאמנות חזותית
הנביאים 8
מנהלת הבית והספריה - שלומית גרנות, עורכת התכניה - דפנה מנור
בית מיכל
הגר"א 10
ריטה וינוקור
המחלקה למוסיקה, פילהרמוניה רחובות, הקונסרבטוריון העירוני
הנביאים 8, סירני 52
אודי קדם
הקמפוס רחובות
גבורי ישראל 2
הגב' דקלה גיל
מנהלת מערך הכספים

המחלקה לרישוי וקידום עסקים

שעות קבלת קהל: בימים א', ב', ה', בין השעות 8:30 – 12:00, ביום ג', בין השעות 16:00 – 18:00.

רויטל קורן
מנהלת המחלקה לרישוי וקידום עסקים
ביל"ו 2 קומה 3

השירות הווטרינרי העירוני

שעות פעילות: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-14:00 וביום ו' בין השעות 08:00-14:00

ד"ר אבי צרפתי
וטרינר עירוני

התחדשות עירונית

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש בלבד

מנהלת ההתחדשות העירונית בקריית משה

ד"ר אור גולדפרב
ראש המנהלת להתחדשות עירונית קריית משה
טוכמן 108

מנהלת ההתחדשות העירונית במרמורק, מילצ'ן ומתחם האצ"ל

עדי מוטולה-ספיר
סמנכ"ל פיתוח עסקי בהל"ר (החברה לפיתוח רחובות)

חופש המידע

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש

שולי סלילת
אחראית תחום חוק חופש המידע
בניין העירייה, ביל"ו 2, קומה 2

לשכה משפטית

שעות קבלת קהל: בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות 08:00-16:00, ביום שלישי בין השעות 08:00-13:00 וגם בין 16:00-18:30

עו"ד מיכל דגן
יועצת משפטית
ביל"ו 2 קומה 6
עו"ד שרון אורון
עו"ד בלשכה המשפטית
ביל"ו 2
עו"ד סיון גיל
עו"ד ממונה תחום התקשרויות
ביל"ו 2
עו"ד עמית אדר
עו"ד תובעת עירונית
עו"ד ירדן ברגמן
עו"ד בלשכה המשפטית
עו"ד אבישג רימר
עו"ד בלשכה המשפטית

לשכת דוברות

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש בלבד

אביטל רגב קיסר
דוברת העיריה
פריאל יונייב
המשנה לדוברת
ביל"ו 2

לשכת מנכ"ל

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש בלבד

מאיר דהן
מנכ"ל
ביל"ו 2
צביקה מדהלה
מנהל אגף מוניציפלי
ביל"ו 2

לשכת ראש העיר

רחמים מלול
ראש העיר
ביל"ו 2 קומה 6
בן-ציון שרעבי
מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק המיסים
ביל"ו 2 קומה 6
זהר בלום
מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך
ביל"ו 2 קומה 6
עו"ד יניב מרקוביץ'
סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר
בילו 2
לשכת ראש העיר
מזכירות ראש העיר
ביל"ו 2
תיקי כוכבי
רכזת פניות הציבור
ביל"ו 2

מבקר העירייה ונציב תלונות הציבור

נפתלי אקרמן
מבקר העירייה ונציב תלונות הציבור
ביל"ו 2 קומה 2
ישראל עוקשי
ע. מבקר העירייה

מינהל וכספים

שעות קבלת קהל: בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות 09:00-12:00 וביום שלישי בין השעות 16:00-18:00

דניאלה ליבי
מינהל הכספים – גזברית
ביל"ו 2 קומה 2
מנחם רוזנטל
סגן גזבר – הכנסות
ביל"ו 2 קומה 1
ירון יחיא
סגן גזבר - הוצאות
ביל"ו 2 קומה 2
יהודית כהן
מינהל הכספים - מח' חשבונות
ביל"ו 2 קומה 2
תשלומי ספקים
מינהל כספים
א, ב, ד, ה, בין השעות 9:00 – 12:00 ג', בין השעות 16:00 – 18:00

מנהל הנדסה

שעות קבלת קהל: בימים א' ו-ה' בין השעות 08:30-12:00 וביום ג' בין השעות 16:00-18:30. קבלת קהל באגף הפיקוח על הבנייה מתאפשרת ביום ג' בין השעות 16:00-18:30

ארכיב

ורד חדד
מנהלת ארכיב רישוי
ספיר יעקב
עובדת ארכיב רישוי
הילה חוטר
עובדת ארכיב רישוי
רונית מגידיש
עובדת ארכיב רישוי

פיקוח על הבניה

ניסים מחבוש
מנהל אגף פיקוח על הבנייה, נגישות ומבנים מסוכנים
ביל"ו 2 קומה 5
אורלי בזיניאן
מזכירת אגף פיקוח על הבניה
הודיה איפלח
מזכירת אגף פיקוח על הבניה
הדר מנור
מזכירת אגף פיקוח על הבניה
דורון מדהלה
פקח בניה
דן שלום
פקח בניה
ישי בוטנרו
פקח בניה
לוהד זינדני
פקח בניה
רן יצחק פור
פקח בניה

בניה ציבורית

פבל גנדל
מנהל המחלקה בניה ציבורית
ביל"ו 2 קומה 5
מלי אדלר
רכזת פרוייקטים בניה ציבורית

תב"ע

אפרת חובשי
ס.מנהל אגף תכנון ורישוי
ביל"ו 2
איריס דדון
רכזת וועדת בנין ערים
אורלי פרסקי
בודקת תכניות בנין עיר
דינה גנאשיה
בודקת תכניות בנין עיר
מירב ברזילי
בודקת תכניות בנין עיר
שגית בן עמי
בודקת תכניות בנין עיר
שיפרית הלוי
מזכירת מחלקת בנין ערים
אולגה פורשצ'ק
מידענית - מידע תכנוני
איילת כהן
מידענית - מידע תכנוני
ויאולטה סברדלין
מידענית - מידע תכנוני

השתתפות בעלים (כספים)

אושרה אבידר
מנהלת מחלקת השתתפות בעלים
ביל"ו 2
ורד קיסר ג'רפי
חשבת אגרות
נחמה חברה
חשבת אגרות
נטלי חמדני
חשבת אגרות
רינה מדר
חשבת אגרות
שירלי תורג'מן
חשבת אגרות
נופר נגר
חשבת אגרות
שני מאירוביץ
חשבת אגרות

לשכת מהנדסת העיר

דלית הראל
מהנדסת העיר
ביל"ו 2 קומה 5
עופרה מדהלה
מזכירת לשכת מהנדסת העיר
אוסנת ברזילי
מזכירה
לימור גולדפרב
ע. מהנדסת העיר
נדב שפירא
מתכנן אסרטגי
אתי קאופמן
רכזת פרוייקטים שימור
רודיקה בויים
חשבת מנהל הנדסה - חשבות
יונית קופלוביץ
מנהל יחידת מחשוב וgis
ביל"ו 2 קומה 5

רישוי

שגיא תמרי
מנהל אגף תכנון ורישוי
ביל"ו 2, קומה 5
עדי אליאסי
בודקת תכניות רישוי
אורית אהרון
מזכירת אגף תכנון ורישוי
אילנה עדני
רכזת וועדת רישוי
גלית ונה
בודקת תכניות רישוי
דפנה נתן
בודקת תכניות רישוי
עדי אליאסי
בודקת תכניות רישוי
שרה ביטון
בודקת תכניות רישוי
תמר קרן
בודקת תכניות רישוי
הילה ליבי
אחראית יחידת סריקה
ליאת ברזילי
עובדת יחידת סריקה
איריס דהן
עובדת יחידת סריקה

תשתיות

מיכאל סמוס
תאום מערכות הנדסיות

מרכז הגישור העירוני

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש בלבד

נירית שדה
רכזת פרויקטים ונוער
טלר 9ב' קומה 1
אביבה חלבי
מנהלת מרכז הגישור והדיאלוג העירוני
טלר 9ב' קומה 1

פורום נשים

שעות קבלת קהל: בתיאום מראש בלבד

סילבי דיאמנד
פרויקטים ועסקים- פורום נשים
טלר 9ב' קומה 1
אביבה חלבי
מנהלת פורום נשים
טלר 9ב' קומה 1